$ DOLAR → Alış: 5,31 / Satış: 5,33
€ EURO → Alış: 6,03 / Satış: 6,05

Astroloji

Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

21 Mart - 20 Nisan

Bugün Ay Akrep’te ilerlerken, sizi duygusal açıdan daha yoran durumlar, krizler gündeme gelebilir. Fiziksel açıdan riskli koşullara, ortaklı işlere özenle yaklaşmalısınız.

Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

21 Nisan - 20 Mayıs

Bugün Ay Akrep’te ilerlerken, karşılıklı işler ve paylaşımlar hassasiyet yaratmakta. Eşinizle ya da sevgilinizin durumu ile daha çok ilgilenebilirsiniz.

İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

21 Mayıs - 21 Haziran

Bugün Ay Akrep’te ilerlerken, zaman alan işler ve tamamlaması gereken projeler olabilir. Elinizdeki işe duygusal açıdan konsantre olabilirsiniz.

Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

22 Haziran - 22 Temmuz

Bugün Ay Akrep’te ilerlerken, sevdiklerinizle ilgili konularda daha tutkulu ve yoğun olabilirsiniz. Duygularınızı cömertçe ifade edebilirsiniz.

Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

23 Temmuz - 23 Ağustos

Bugün Ay Akrep’te ilerlerken, evde gizli kalan konular ya da çaba sarf edebileceğiniz koşullar var. Kendi içinizde daha olumlu olmaya bakmalısınız.

Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

24 Ağustos - 23 Eylül

Bugün Ay Akrep’te ilerlerken, kısa ziyaretler, görüşmeler günlük hayatınızı canlandırabilir. Zihinsel açıdan da yoğun bir gündesiniz.

Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

24 Eylül - 23 Ekim

Bugün Ay Akrep’te ilerlerken, harcamalarınızı daha iyi kontrol etmeye bakmalısınız. Ortaklı konularda bazı huzursuzluklar yaşanabilir.

Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

24 Ekim - 22 Kasım

Bugün Ay burcunuzda ilerlerken, şahsi konularda daha çok adım atmak isteyebilirsiniz. Ancak ortaklı işler ve maddi durumlar bazı engeller yaratabilir.

Yay Burcu Günlük Burç Yorumu

23 Kasım - 21 Aralık

Bugün Ay Akrep’te ilerlerken, gizli kalan işler yüzünden kendinizi zorda hissedebilirsiniz. Bugün sağlık konusuna dikkat etmek ve şansınızı aşırı zorlamamak daha iyi olacak.

Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

22 Aralık - 20 Ocak

Bugün Ay Akrep’te ilerlerken, gelecek planlarınızda oldukça kararlı olabilirsiniz. Aynı zamanda aşk hayatında daha tutkulu ve hareketli olabilirsiniz. Harcamalara dikkat .

Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

21 Ocak - 19 Şubat

Bugün Ay Akrep’te ilerlerken, işler ve sorumluluklar sizi öne çıkarıyor. Aynı zamanda eve ait uğraşlar, toprak ve gayrimenkullerle daha ilgili olabilirsiniz.

Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

20 Şubat - 20 Mart

Bugün Ay Akrep’te ilerlerken, kendinizi geliştirebilecek yeni ilgiler bulabilirsiniz. Aynı zamanda daha fazla konuşma ve görüşme dikkat çekebilir.