$ DOLAR → Alış: 4,70 / Satış: 4,72
€ EURO → Alış: 5,48 / Satış: 5,50

Astroloji

Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

21 Mart - 20 Nisan

Bugün ortaklaşa kazançlar elde edebilmek için güzel imkanlar bulabilirsiniz. Eşinizin maddi durumu ile de daha çok ilgilenebilirsiniz.

Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

21 Nisan - 20 Mayıs

Bugün yakın ilişkilerinize ve ortaklaşa konulara önemli vurgular getirmekte. Duygusal açıdan daha fazla şey duyabileceğiniz bir gündesiniz.

İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

21 Mayıs - 21 Haziran

Hafta sonu olmasına karşın daha fazla iş ve yapılması gereken ödevler gündeme gelebilir. Yabancılarla ilgili çalışma konuları da gündeme gelebilir.

Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

22 Haziran - 22 Temmuz

Duygusal açıdan daha coşkulu olabileceğiniz, sezgilerinizden de yararlanabileceğiniz bir gündesiniz. Harcamalarınızda fazla cömert olabilirsiniz.

Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

23 Temmuz - 23 Ağustos

Bugün ailevi konulara önem vermek gerekebilir. Aynı zamanda ev içinde daha hareketli ve aktif olabileceğiniz imkanlar var.

Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

24 Ağustos - 23 Eylül

Zihinsel açıdan verimli bir gününüzdesiniz. Yakın çevreniz ve kardeşlerle ilgili gelişmeler daha çok ilginizi çekebilir.

Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

24 Eylül - 23 Ekim

Bugün parasal imkanlar üzerinde daha çok durabilirsiniz. Ancak bütçenizi aşma riskiniz de yüksek. Kaynaklarınızı çarçur etmemelisiniz.

Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

24 Ekim - 22 Kasım

Bugün Ay burcunuzda ilerlerken kişisel değişiklikler yapabilirsiniz. Kendinizi daha çok ortaya koyma isteği içerisindesiniz.

Yay Burcu Günlük Burç Yorumu

23 Kasım - 21 Aralık

Duygusal açıdan daha hassas olabileceğiniz bir gündesiniz. Kimi zaman geçmişten kaynaklanan durumlar moralinizi etkileyebilir.

Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

22 Aralık - 20 Ocak

Bugün yenilikler ve hedefler üzerinde daha kararlı durabilirsiniz. Arkadaşlar ve gruplarla ilgili işlerde de ilerleme sağlayabilirsiniz.

Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

21 Ocak - 19 Şubat

Bugün kendinizi daha güçlü gösterebileceğiniz bir kararlılık içerisindesiniz. Sosyal konularda da dikkat çekebilirsiniz.

Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

20 Şubat - 20 Mart

Akrep burcundaki Ay size yeni şeyler keşfetme isteği ve heves getirmekte. Kendinizi daha akıcı şartlar içerisinde bulabilirsiniz.